Deň fontán

Autor: Jakub Kučma | 28.4.2011 o 1:08 | (upravené 11.5.2011 o 9:37) Karma článku: 4,60 | Prečítané:  1030x

Zdravím milí priatelia! Ubehlo zopár dní a našiel som si chvíľku pre svoj blog, na napísanie krátkej pozvánky na ďalšiu aktivitu Študentského parlamentu Mesta Považská Bystrica.

Je ňou Deň fontán. Akcia z ktorej je hneď jasné, akej tématike sa bude venovať. Študentský parlament (ďalej ŠP) touto akciou chce skĺbiť verejne prospešnú činnosť (a zároveň nezištnú) spolu s kultúrnym vyžitím, ktorého pomaly ale určite v našom meste pribúda a som rád, že k tomuto viditeľnému progresu z časti prispievame i my, ŠP . Chceme ako študenti mesta ukázať, že máme záujem o naše mesto Považská Bystrica a touto cestou by som i zároveň rád pozval ostatných zanietených ľudí (nielen študentov) na podpore tejto myšlienky. Ako som už spomenul jedná sa teda o „dobrovoľnícku“ aktivitu študentov spojenú neskôr s voľnou zábavou vo forme koncertov. Rád by som poznamenal, že podpora ŠP sa v tomto roku zo strany mesta mierne zlepšila, čomu som nesmierne potešený, no treba si uvedomiť, že nie všetko je o peniazoch a mnohé veci, respektíve takmer všetky projekty ŠP začíname realizovať so začiatočným rozpočtom 0€. A to, že akcie vždy dotiahneme do konca tak to potom o niečom svedčí.

Program akcie

15:00 hod – 16.30 hod: upratovanie a vyčistenie fontán a okolia fontán pred Mestským úradom, Obvodným úradom a pri kine Mier (ŠP)

17:00 hod – 19.00 hod: koncerty pred MsÚ - Hidden Road + kapely z Považskej Bystrice a okolia

18:00 hod – slávnostné spustenie fontány pred MsÚ

Tešíme sa na Vašu účasť!

den fontan

Udalosť na facebooku: http://www.facebook.com/event.php?eid=179232928795533

 

DOPLNENÉ

A ako to dopadlo. Akciu hodnotím pozitívne. Účasť by som rozdelil na 2 separátne skupiny. Jednou je skupina aktívne zapájajúca sa i do pracovnej aktivity a tou druhou je skupina ľudí, ktorá sa prišla pozrieť na kultúrny program. No ak by som to ale bral komplexne som rád, že nás príšlo pár. No spravili sme kus práce a som spokojný, že sa môžme hrdiť takouto dobrovoľnou aktivitou. Vďaka patrí nielen iniciátorovi tejto myšlienky, pánovi Sopčákovi za vnuknutú myšlienku ale i všetkým vďaka ktorím sme dokázali takúto nezištnú akciu zorganizovať.

report z ta3.

http://www.ta3.com/sk/reportaze/176364_v-povazskej-bystrici-cistili-fontany

Itv

http://i-televizia.sk/noviny_14.php

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

TECH

Astronautka z NASA: Pocit úžasu s vami ostane aj na Zemi

Ako vyzerá tréning a ako sa astronauti pripravujú na zlyhania.

DOMOV

Najhoršiu zmrzlinu toto leto našli v Ružomberku

Takmer v tretine zistili hygienici nedostatky.


Už ste čítali?